Prijava na novice
Sledite nam:

Smetnaki in Tina Marinšek

Kdor je Tino Marinšek že kdaj doživel na velikih odrih, ve, da je pravi »force of nature« & rock'n'roll.  Njene pesmi s prvega albuma res niso na prvo žogo in so zelo lepe. Pomirijo. Ustavijo. Navdahnejo.

Ob 21.00:

Smetnaki 

Kranjsko-tržiški band v zadnjih letih vse bolj prodira na slovensko glasbeno sceno. Njihovi glasbeni začetki so bili žanrsko osredotočeni predvsem na funk, ska in punk, v zadnjih letih pa sledijo temu, da se poskušajo izogniti specifični žanrski opredelitvi. Pravijo, da jim je na koncertu najbolj pomembno, da se publika »napleše in prešvica«, kar dosegajo s komadi, nabitimi z energijo, ki jih zaznamuje humor, zavit v več nivojev ironije. So izredno koncerten band, za katerega pravo izkušnjo morate storiti ravno to – obiskati njihov koncert!


Ob 22.30:

Tina Marinšek

KAJ DELA RIBA PLAVA tour

Tina Marinšek je pripotovala do svoje prve plate in svojih prvih špilov. Album Potovalka je lani novembra ugledal luč, letos je na poti.

Tina je v svojem tihem medobdobju postala prava avtorica, prvi solo album je docela njen, upala si je biti tudi producentka, predvsem pa »odkrita«. Z malo ekipo sodelujočih je zapakirala »vso sranje« in lepoto, ki sta jo spremljala v preteklih letih. Kdor je Tino že kdaj doživel na velikih odrih, ve, da je pravi »force of nature« & rock’n’roll.  Njene pesmi s prvega albuma res niso na prvo žogo in so zelo lepe. Pomirijo. Ustavijo. Navdahnejo.